Profesionálny fotograf s dlhoročnou praxou

Prebuďte v sebe hviezdu: Fotografovanie pre ženy, ktoré chcú žiariť

Zachyťte krásu vašej osobnosti, očarujúcu ženskosť a fascinujúcu zmyselnosť na pútavých fotkách od profi fotografa.

Čo získate

Fotky, ktoré vás potešia

Your Attractive Heading

Získajte úchvatné fotky, ktoré vás potešia, odlíšia od davu a odhalia vašu jedinečnú osobnosť.

Ten pocit, keď ženu poteším jej krásnou fotkou, je na nezaplatenie.

Vyberte si

Čo pre vás môžem urobiť

Obľúbené služby

Portrétne fotografie

Pre radosť všetkých žien, túžiacich po sebavedomej sebaprezentácii. Aj pre potešenie ich partnerov.

Profesionálne fotenie nie je o dokonalej póze. Ide o zachytenie vašej jedinečnej krásy a osobitosti. Získajte fotografie, ktoré vás budú reprezentovať v tom najlepšom svetle a dodajú vám sebavedomie nielen pred objektívom, ale aj v bežnom živote.

Biznis portréty

Pre zaneprázdnené ženy, ktoré si chcú dopriať profesionálne fotky bez zbytočných starostí.

Ušetríte čas a energiu hľadaním fotografa. Prefesionálne biznis fotky z vašej vlastnej kancelárie. Či radšej ateliéru? Poviete si vašu predstavu a ja sa postarám o všetko ostatné – od konzultácie až po doručenie fotografií.

Darček pre dcéru

Darujte dcére portrétové fotenie. Zjednodušte jej cestu k objaveniu vlastnej krásy a sebavedomia.

Zabudnite na ďalšie oblečenie či šperky, ktoré potešia len na chvíľu. Doprajte dcére darček, ktorý ju bude tešiť a sprevádzať celý život. Jedinečné fotky, ktoré zachytia jej mladistvú krásu a rozkvet.

Obľúbené služby

Kreatívne fotenie

Ste unavené z nudných selfíčiek, ktoré vidíte všade okolo?

Spolu vytvoríme jedinečný koncept pre vaše fotenie, ktorý bude odzrkadľovať vaše záľuby, maznáčikov a štýl. Vytvoríme umelecké dielo a pýchu vášho domova. Predstavte si prekvapené reakcie priateľov a rodiny, keď uvidia túto originálnu a nezabudnuteľnú fotografiu.

Tehotenská geometria

Pre tehotné ženy, ktoré chcú zachytiť toto jedinečné obdobie plné zmien a očakávaní.

Nepremeškajte čas na fotografie, ktoré zvýraznia vašu krásu a tehotenské bruško. Fotky, ktoré o pár rokov budete s úsmevom na tvári ukazovať svojim deťom. Tieto fotky budú oveľa viac než len obyčajné obrázky – budú symbolom lásky, očakávania a zázraku života.

Boudoir & Glamour

Zvýraznite svoju ženskosť a zmyselnosť s elegantným boudoir a glamour fotením.

Zvýraznite svoju ženskosť a zmyselnosť s rafinovaným elegantným boudoir a glamour fotením. Potešte svojho priateľa či partnerku šteklivými fotkami pre krásne strávené spoločné chvíle.

Potešte sa

Prečo práve vy?

Vy.

Vyberajte na istotu

Prečo fotiť so mnou?

Chcete sa cítiť sebavedomá a nádherná?

Zažiarte na svojich fotkách

Túžite po portrétoch, ktoré odzrkadľujú vašu jedinečnú krásu a vyžarujú sebavedomie? Profesionálne fotografie nie sú len o peknom obrázku a spomienkach. Sú investíciou do vášho sebaponímania a sebaprezentácie. Ste na správnom mieste!

Získajte lajky a sledujúcich vďaka profesionálnym fotkám!

Staňte sa hviezdou sociálnych sietí

Nedovoľte, aby nekvalitné fotky zruinovali prvý dojem z vášho profilu. Dajte zbohom nekvalitným selfíčkam. Získajte fotografie, ktoré vás budú na sociálnych sieťach reprezentovať v tom najlepšom svetle. Profesionálne portréty sú tajnou zbraňou influencerov a hviezd sociálnych sietí. Profi fotky dokážu zázraky! Pútajte pozornosť a odlíšte sa od davu. Sledujte rastúci počet lajkov a komentárov pod vašimi novými profilovkami.

Zbavte sa strachu z pózovanie

Buďte modelkou, užívajte si fotenie

Máte strach z pózovania pred kamerou? Verte mi, zďaleka nie ste jediná. Väčšina žien nemá skúsenosti s profesionálnym fotením a nevedia, ako pózovať. Preto som tu pre vás, aby som vám pomohol cítiť sa pred objektívom pohodlne a uvoľnene. Pomôžem vám s pózami aj stylingom. Zažijete priateľský prístup, ktorý vás zbaví strachu z pózovania, odhalí vašu vnútornú krásu a sebavedomie, ktoré bude z fotiek vyžarovať. Strach zmizne, zostanú príjemné spomienky a nádherné fotografie.

Portfólio

Pre inšpiráciu

O mne

Jozef Bušík

Túžite po krásnych portrétoch, no desíte sa pózovania pred kamerou?

Vďaka skúsenostiam a môjmu priateľskému prístupu sa počas fotenia budete cítiť pohodlne a uvoľnene. Pomôžem vám s pózami, ktoré vám pristanú a umožnia mi zachytiť vašu prirodzenú krásu a osobnosť.

Predstavte si, ako sa budete cítiť, keď sa na seba pozriete a uvidíte na fotkách úžasnú, sebavedomú, vyžarujúcu ženu.

Fotenie je mojou vášňou takmer 30 rokov. Teší ma zvečniť neopakovateľný okamih, svet okolo nás, čriepky zo života. Fotím všetko, čo ma zaujme. Nadovšetko však milujem fotiť ženy a zachytávať ich nekonečnú rozmanitosť, krásu a jedinečnosť.

Čím sa odlišujem? Individuálnym prístupom, rokmi skúseností a vášňou pre zachytávanie jedinečných okamihov, ktoré z fotiek vyžarujú aj po mnohých rokoch.

Obrovská vďaka patrí mojej milovanej manželke a obom dcéram, ktoré patria medzi mojich najväčších fanúšikov a podporovateľov.

Som Jozef Bušík, kreatívny fotograf.

Rád experimentujem a hľadám nové umelecké spôsoby, ako zachytiť ženskú krásu. No predovšetkým: počúvam vás. Rešpektujem vaše návrhy, želania a požiadavky.

Referencie

Čo hovoria klienti

Už počas fotenie som sa cítila nádherná a sebavedomá. A hotové fotky, úplne super! Presiahlo to moje očakávania, každá minúta stála za to!

Viki, 24

Môjmu Peťkovi sa do fotenia vôbec nechcelo, chcel to zrušiť… Aj ja som sa pred fotením cítila úplne vytuhnutá… Spolupráca s Jozefom bola našťastie úplne pohodová, ani neviem ako to ubehlo… Vďaka fotkám si teraz s Peťkom vždy pripomíname naše výročie, aj prvé spoločné ozajstné fotenie 🙂

Kristína, 28

Vďaka spolupráci s p. Bušíkom majú naši zamestnanci moderné portréty, ktoré dôstojne reprezentujú firmu a firemnú kultúru.

Tomáš, 47, konateľ

Hneď jak som zavesila nové fotky na Instáči, raketovou rýchlosťou začali pribúdať lajky, normálne som nechápala, skoro som odpadla! Všetci mi píšu že mám krásne fotky, tak sa už teším na ďalšie fotenie s Jožkom 🙂

Nina, 18

Možno to poznáte, tehotenstvo je síce krásne, no zároveň dosť náročné obdobie. Bývalo mi často zle a nejaké fotenie bolo asi to posledné, na čo som vtedy myslela. No dostala som od manžela darček – fotenie. Skoro ma vystrelo, vôbec som sa vtedy necítila fotogenická. No manžel chcel pre našu Sofinku zachytiť jej prvé fotky ešte pred narodením. Tak som sa prekonala a išli sme aj s manželom na fotenie. A dnes som veľmi rada, lebo fotenie s Jozefom bolo pre mňa nezabudnuteľným zážitkom. Vyskúšal všelijaké filtre a svetlá, až napokon neuveriteľne esteticky zakryl drobné nedostatky a ja som sa po dlhej dobe cítila naozaj krásna. Manžel je z fotiek dodnes úplne nadšený. Už sa tešíme, až fotky ukážeme našej Sofinke keď podrastie. Tehotenské fotky sú úplná topka! Ďakujeme a rozhodne odporúčame!

M., 34

Nestrácajte čas

Urobte si radosť

Vytvorte si fotoalbum plný šťastných momentov!

Dohodnite si fotenie na pár klikov a navždy zvečnite krásne okamihy.

Teším sa na vás

Ďakujem za dôveru